• Perfekcyjnie Dobrana Lokalizacja

  tuż pod stokiem słynnej "Kotelnicy Białczańskiej".

 • Jedno miejsce,wiele możliwości:

  quady,skutery śnieżne,narty,termy,karczmy.

 • Home
 • Zima
 • Skutery Śnieżne

Wyprawy na skuterach śnieżnych

Atrakcje zimowe to nie tylko narty , snowboard . My oferujemy Ci coś więcej . Dołąz do nas !


  • Regular Tour - godzinna wyprawa, oferta ta przeznaczona jest dla każdego , kto chciałby wypróbować swoich sił i możliwości podczas jazdy na skuterze śnieżnym . Już nawet podczas godzinnej wyprawy można zwiedzić ciekawe trasy i okoliczne zakątki podziwiając piękną panoramę Tatr polskich i słowackich. Trasa o długości do 25 kilometrów.

Cena: (za skuter dwuosobowy).

300zł - 1 osoba

400zł - 2 osoby

-------------------------------------------------------------

  • Snow Trip - to 1,5-godzinna wyprawa, której start odbywa się codziennie o godz.12.00 z bazy "Exfun”, znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”. Podczas tej wyprawy uczestnicy pokonują atrakcyjną trasę okolic Białki i Bukowiny Tatrzańskiej, podziwiając przepiękne widoki polskich i słowackich Tatr. W międzyczasie planowana około 20-minutowa przerwa w Karczmie znajdującej się przy górnej stacji narciarskiej „Kotelnica”. Na życzenie, podczas wyprawy, można skorzystać z dodatkowej atrakcji tzw. snowtubingu, usługa wliczona w cenę wycieczki.

Cena: (za skuter dwuosobowy).

450zł - 1 osoba

600zł - 2 osoby

-------------------------------------------------------------

  • Snow Safari - to 3-godzinna wyprawa, której start odbywa się codziennie o godz.15:00 z bazy „Exfun”, znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”. Podczas tej wyprawy uczestnicy pokonują atrakcyjną trasę okolic Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej, Spiszu podziwiając przepiękne widoki polskich i słowackich Tatr. W międzyczasie planowana przerwa na odpoczynek i poczęstunek w regionalnej karczmie lub ognisko w przepięknej górskiej scenerii ( kiełbaska +pieczywo + dodatki + gorąca herbata) oraz postój w urokliwym miejscu z widokiem na panoramę Tatr, możliwość zrobienia zdjęć. W czasie wyprawy przewidziana jest dodatkowa atrakcja tzw.Snow Tubing- czyli szalona jazda na specjalnie do tego przeznaczonym dmuchanym kole przypiętym do skutera. Dbając o Państwa bezpieczeństwo wszystko to ma miejsce na specjalnie wybranym do tego terenie.

Cena: (za skuter dwuosobowy).

650zł - 1 osoba

850zł - 2 osoby

-------------------------------------------------------------

  • Nocna Wyprawa - to 3-godzinna wyprawa rozpoczynająca się codziennie o godz. 18.30 w miejscu bazy "Exfun", znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”. Odbywa się ona po okolicznych trasach Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej oraz Spiszu. W połowie wycieczki zapraszamy Państwa na odpoczynek i gorący posiłek.

Cena: 850 zł za skuter dwuosobowy.

-------------------------------------------------------------

  • Exfun Safari - to 3-godzinna wyprawa, która ze względu na bardziej zaawansowany poziom tras przeznaczona jest dla osób mających już wcześniej kontakt z jazdą na skuterach śnieżnych. Zapewniamy jazdę mniej uczęszczanymi trasami, dolinami, stromymi wzniesieniami. To prawdziwie górska wyprawa przeznaczona dla bardziej wytrwałych i żądnych wrażeń. W połowie wycieczki przerwa na zregenerowanie sił i gorący poczęstunek.

Cena: 1100 zł za skuter jednoosobowy.

-------------------------------------------------------------

  • Całodniowa Wyprawa - to 6-godzinna wyprawa, która rozpoczyna się o godz. 10.00 w miejscu bazy „Exfun”, znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”. Ze względu na długość trasy wynoszącą do 100km oferta ta skierowana jest dla wytrwałych miłośników śnieżnego szaleństwa. Uczestnicy tej wyprawy będą mogli pokonać atrakcyjną trasę Podhala i Spiszu podziwiając przy tym piękne górskie widoki. W międzyczasie przewidywane postoje na odpoczynek i zrobienie zdjęć na tle panoramy Tatr oraz na gorący poczęstunek.

Cena: 1650 zł za skuter jednoosobowy.

 

-------------------------------------------------------------

Bezpieczeństwo !
To właśnie od bezpieczeństwa zaczynamy każdą wyprawę , przeprowadzając krótkie szkolenie , którego celem jest poznanie przez Was podstawowych zasad , jakich należy przestrzegać , podczas jazdy quadem/skuterem śnieżnym . Równocześnie dla zapewnienia większego bezpieczeństwa , komfortu podczas jazdy , każdy z naszych klientów zostaje dodatkowo wyposażony w profesjonalny kask oraz gogle .

Przed rozpoczęciem wyprawy jej uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się i pisemnej akceptacji regulaminu dotyczącego prawidłowego korzystania z quadów/skuterów śnieżnych.

O Nas

Działamy już od 2008 roku i od tamtej pory obsłużyliśmy tysiące zadowolonych klientów. Należą do nich nie tylko Klienci indywidualni, lecz także duże międzynarodowe firmy.Doświadczenie zobowiązuje - wypracowaliśmy sobie więc pewne standardy. Systematycznie powiększamy też nasz zespół.

Adres

Exfun  Białka Tatrzańska
Środkowa 181F

517 200 210
517 400 170
biuro@exfun.pl
09.00 - 22.00

Kontakt

UA-27371241-1
UA-27371241-1